Hasta Yorumları

Home / Hasta Yorumları

Ek bir tedavi gerekmediği sürece 2-3 seansta dişlerimi düzeltmeyi başardılar. Dişlerimi artık sevmeyi sizlerin sayesinde başardım. Her müşteriye de gönül rahatlı ile önerebilirim. Sizlerde dişlerinden veya çene yapınızdan rahatsız oluyorsanız en iyi hizmeti alabileceğinizi söyleyebilirim. Gülüşümü güzelleştiren ekip arkadaşlarına tekrar tekrar teşekkür ederim.

Gökçe Sönmez

Öğretmen

Dişlerimden rahatsız olduğumdan dolayı dişlerimi yaptırmaya karar verdim. İlk başlarda dişlerim daha kötü olabilir diye korkularım vardı. Fakat beni güzel karşılayarak dişlerimi düzeltmeyi başardılar. Artık istediğim kadar gülebiliyor, konuşabiliyorum. Dişlerimi sizin sayenizde sevmeyi başardım. Sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Buse Gül

Kimyager

Gülüş Estetiği tarafından hizmet alarak dişlerimi güzel hale dönüştüren ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi iletiyorum. Konuşurken dişlerimden rahatsız oluyordum ve bu beni mutsuz ediyordu. Dilediğim kadar gülebiliyor, konuşabiliyorum. Uygun fiyatlarla karşılaştırıp yarı yolda bırakmayıp hizmet almamı sağladığınız için teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Melek Öncel

Kuaför

Ağız yapımdan dolayı gülerken veya konuşurken ciddi anlamda rahatız oluyordum. Bir karar verdim ve diş estetiği tarafından hizmet almak için randevu oluşturduk Dişlerim kısa süre içinde düzgün hale dönüştürerek beni memnun bıraktılar. Başarılarınızın devamını diliyorum. Dilediğim gibi sizlerin sayesinde gülebileceğim.

Beyza Kaya

Mimar

Leave a Reply

Your email address will not be published.

bahçe salıncakları